Aktualności


 
Wizyta pana policjanta

28 września 2023 r. gościliśmy w przedszkolu policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli. Celem wizyty było przekazanie wiedzy na temat bezpieczeństwa na drodze, odpowiedniego zachowania w kontaktach z obcymi osobami oraz przypomnienie numerów alarmowych, których należy użyć w momencie zagrożenia. Przedszkolaki chętnie odpowiadały na zadawane pytania, ale też same kierowały pytania do pana policjanta. Na koniec wizyty wręczono podziękowania za poświęcony czas i przekazaną wiedzę.

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20 września świętowaliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to ma na celu popularyzację wychowania przedszkolnego i wzrostu jego znaczenia w świadomości społecznej. Dodatkowo dostarcza dzieciom okazję do jeszcze większej ilości zabawy oraz czerpania radości z bycia przedszkolakiem. Radości i zabawy nie brakowało tego dnia naszym przedszkolakom :) Zapraszamy do galerii. 

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

15 września w naszym przedszkolu ochodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem świętowania było wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości, a także zachęcanie do tworzenia. Ubrania przedszkolaków w tym dniu ozdobione były kropkami. Dzień przepełniony był zabawami, różnymi sportowymi konkurencjami. Było kolorowo i wesoło. Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii. 

KONSULTACJE LOGOPEDYCZNE W PORADNI PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNEJ

Drodzy Rodzice

Dyrektor Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Stalowej Woli serdecznie zaprasza na konsultacje logopedyczne dla rodziców dzieci z problemem mutyzmu. Konsultacje odbędą się 04.10.2023 r. (środa) od 8:00 do 18:00 w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Stalowej Woli,  ul. Hutnicza 12. Zgłoszenia na konsultacje można dokonać telefoniczne, nr. tel:  883 723 640 lub 15 842 18 31, do dnia 27.09.2023r. 

Zebranie z Rodzicami

Dnia 14 września 2023r. o godz.17:00 (czwartek) odbędzie się zebranie organizacyjne z Rodzicami dzieci uczęszczających do naszego przedszkola.

Dzień Otwarty

Dnia 31 sierpnia 2023r. w grupach: ,,Misie", ,,Krasnale", ,,Motylki" oraz ,,Zajączki" odbył się ,,Dzień Otwarty". Dzieci poznały swoje panie, mogły wspólnie się pobawić, poznać i zintegrować. Rodzice mieli okazję zapoznać się w skrócie z zasadami funkcjonowania naszego przedszkola, sposobami organizacji zajęć oraz z wysposażeniem sali.

                   

DZIEŃ OTWARTY

                                                                                                                               

Dnia 31 sierpnia (czwartek) w godzinach 9.00 - 11.00

zapraszamy wszystkie przyszłe przedszkolaki wraz z rodzicami 

do naszego przedszkola na dzień otwarty.

Pożegnania nadszedł czas...

Dnia 16.06. 2023r. w grupie Zajączki i 22.06.2023 w grupie Motylki, odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się polonezem. Starszaki poprzez wiersze, piosenki  podziękowały wszystkim pracownikom za czas spędzony w przedszkolu, dobre serce, opiekę, przekazaną wiedzę oraz umiejętności. Za swój piękny występ dzieci otrzymały gromkie brawa i pochwały. Po programie artystycznym Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za występ, wręczyła dyplomy i książki oraz życzyła im by następny etap życia był początkiem wspaniałej, pełnej sukcesów drogi. 

                                               

 

konkurs

Dnia 31.05.2023r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. ,,Skąd się biorą produkty ekologiczne? " zorganizowanym przez Wojewódzką Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Rzeszowie. Laura K. z grupy ,, Zajączki '' wzięła w nim udział i dostała wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy.