,,Przystanek Kreatywne Podwórko" - Rynek w Rozwadowie

15.03.2024 r. starszaki z grupy Zajączki uczestniczyły w Wielkanocnych Warsztatach, w czasie których wykonały ,,Wielkanocny stroik w szkle". Możliwość własnoręcznego wykonania atrakcyjnej ozdoby było dla dzieci źródłem satysfakcji. Po skończonych działaniach twórczych przedszkolaki uczestniczyły w wielkanocnych zabawach prowadzonych przez animatora, które wywołały radość na dziecięcych buziach z powodu zbliżających się Świąt.

,,I ty możesz zostać małym ratownikiem"

14.03.2024 r. w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia edukacyjne z zakresu Pierwszej Pomocy realizowane w przedszkolach z Gminy Stalowa Wola pt. ,, I ty możesz zostać małym ratownikiem". Dzieci dowiedziały się komu należy udzielić pomocy i w jaki sposób to zrobić. Miały możliwość poćwiczyć wykazując się przy tym ogromnym zaangażowaniem.

DZIEŃ KOBIET

8 marca z okazji Dnia Kobiet wszystkie Kobiety w naszym przedszkolu, te małe i te duże, świętowały w wyjątkowy sposób. W każdej z grup chłopcy złożyli życzenia, wręczyli upominki, dbali o koleżanki. Odbyły się pokazy mody, wybory miss, zabiegi kosmetyczne i wiele innych atrakcji uświetniających ten dzień. Życzymy drogim Kobietom, by każdy dzień był wyjątkowy i pełen przyjemności! Zapraszamy do galerii :-)

Gr. Zajączki w kinie

07.03.2024r. przedszkolaki z gr. IV Zajączki wybrały się do kina Helios. Z okazji Dnia Kobiet obejrzały film familijny/przygodowy ,,Emma i czarny jaguar".