Turniej rodziców - Razem dla Amelki
W niedzielne, czerwcowe popołudnie boiska Podkarpackiego Centrum Piłki Nożnej zamieniły się w tętniące życiem centrum bezinteresownej pomocy, sportowej pasji i rodzinnej integracji. Społeczność naszego Przedszkola po raz kolejny udowodniła, że ma ogromne serca, aktywnie włączając się w charytatywny Rodzinny Turniej Piłkarski „Razem dla Amelki”. Głównym i najważniejszym celem tego wyjątkowego wydarzenia było zebranie funduszy na kosztowne leczenie i rehabilitację walczącej o zdrowie, dwuipółletniej dziewczynki.
Od samego początku panowała atmosfera niezwykłej, sportowej solidarności. Barwy naszej placówki z dumą reprezentowali niezawodni rodzice – mamy oraz tatusiowie przedszkolaków – którzy połączyli siły, tworząc zgraną i pełną energii drużynę. Każdy mecz obfitował w widowiskowe akcje, dynamiczne zwroty akcji i mnóstwo pozytywnych emocji. Najważniejsze zwycięstwo odnieśliśmy wspólnie, poza linią boczną boiska, dokładając się do zbiórki na rzecz Amelki.
Ten dzień na długo zapadnie w pamięć całej społeczności przedszkolnej. Była to nie tylko doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu w gronie najbliższych, ale przede wszystkim piękna, praktyczna lekcja empatii i niesienia pomocy potrzebującym, którą dorośli dali swoim dzieciom. Składamy najgorętsze podziękowania wszystkim rodzicom-zawodnikom za reprezentowanie naszej placówki, ogromny wysiłek fizyczny i wspaniałą postawę fair play. Dziękujemy również kibicom, którzy swoim głośnym wsparciem dodawali drużynie skrzydeł, oraz każdemu, kto dołożył choćby symboliczną złotówkę do puszek dla Amelki. Po raz kolejny pokazaliśmy, że działając razem, możemy dokonywać rzeczy wielkich.



