Dzień Dziecka - grupa Misie, Motylki, Plastusie
Tegoroczny Dzień Dziecka przyniósł naszym przedszkolakom mnóstwo radości, uśmiechu i niezapomnianych wrażeń! W tym wyjątkowym dniu grupy „Misie”, „Plastusie” oraz „Motylki” wybrały się na wspólną, niezwykle pyszna wyprawę. Dzieci odwiedziły lodziarnię, gdzie mogły rozkoszować się swoimi ulubionymi smakami lodów. Zimne słodkości wywołały mnóstwo radości i były idealnym sposobem na rozpoczęcie tego radosnego święta.Dla grupy „Motylki” ten dzień krył w sobie jeszcze jedną, wyjątkową niespodziankę. Po zjedzeniu lodów Starszaki udały się w dalszą drogę do Miejskiego Domu Kultury na seans filmowy. Dzieci obejrzały pełną przygód animację „Miś Bamse i sekret morza”. To poruszająca opowieść o najsilniejszym i najmilszym niedźwiadku na świecie, który wraz z przyjaciółmi wyrusza w pełną niebezpieczeństw morską podróż, aby uratować zaginioną załogę statku. Bajka z zapartym tchem śledzona przez przedszkolaków w piękny sposób pokazała im, jak wielką wartością jest przyjaźń, współpraca i niesienie pomocy innym.Wszystkie maluchy wróciły do przedszkola z szerokimi uśmiechami i głowami pełnymi wspaniałych wspomnień.
