"POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA" w grupie Motylki i w grupie Zajączki.

W czerwcu starszaki z grupy III Motylki i z grupy IV Zajączki oficjalnie pożegnały przedszkole. Z tej okazji dzieci przygotowały montaż słowno - muzyczny, nauczyły się tańczyć poloneza. Uroczystości odbyły się z zachowaniem reżimu sanitarnego. Motylki wystąpiły przed Rodzicami w ogrodzie przedszkolnym (17 VI), a Zajączki w plenerze w Malcach (22 VI). Były wiersze, życzenia, podziękowania i piosenki nawiązujące do pożegnania przedszkola. Dzieci przyszły w tym dniu uroczyście ubrane, a dopełnieniem stroju były birety i kokardy.
         Przedszkolaki otrzymały okazjonalne dyplomy oraz upominki z rąk Pani Dyrektor i Wychowawczyń. Były też serdeczne podziękowania
od Dyrekcji i Grona Pedagogicznego dla Rodziców, którzy zawsze aktywnie uczestniczyli w życiu grupy i przedszkola.
         Dziękujemy wszystkim Rodzicom za ufundowanie dzieciom pysznego poczęstunku, wielu atrakcji, zorganizowanie i dekorację miejsca uroczystego spotkania. Dziękujemy też za wszystkie miłe słowa i gesty. Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

MOTYLKI

ZAJĄCZKI