Strona głowna  /  Aktualności

Zapraszamy nowo przyjęte dzieci z rodzicami

na DZIEŃ OTWARTY do naszego przedszkola,

dnia 30 sierpnia 2019 r. (piątek) od godz. 9. 00 do 11.00 .

data dodania: 2019-08-08 20:40:37

25 czerwca 2019 r. wszystkie grupy przedszkolne pojechały na wycieczkę
do Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej. Wyjazd trzema autokarami ufundowali rodzice. Każda grupa miała swojego przewodnika, który najpierw zapoznał dzieci
z trasą spaceru po skansenie korzystając z mapy umieszczonej na ścianie chaty. Wszystkie oglądane obiekty wywarły niesamowite wrażenie u dzieci. Wygląd zewnętrzny i wystrój wewnętrzny, umeblowanie, sprzęty domowego użytku w chatach, ule, wiatraki, studnie z żurawiem, kościół, kapliczki - większość dzieci widziała to wszystko pierwszy raz. Po zwiedzaniu przedszkolaki zjadły obiad przygotowany przez nasze panie kucharki. Każde dziecko wróciło do przedszkola z wykonanym samodzielnie mini- zielnikiem.  Zapraszam do galerii zdjęć.

data dodania: 2019-07-03 21:53:12

19 czerwca 2019 r. dzieci z grupy "Motylki" oficjalnie pożegnały już przedszkole. Najpierw była część artystyczna, którą starszaki rozpoczęły tańcząc poloneza. Później prezentowały wiersze i piosenki przygotowane pod opieką wychowawczyń p. Justyny W. i p. Joanny R. Zaproszeni na uroczystość rodzice ze wzruszeniem bili brawo. Dyrektorka p. Marzena C. wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy i upominki książkowe. Druga część uroczystości odbyła się w Gospodarstwie Agroturystycznym "Madejówka". Zapraszam do galerii zdjęć.

data dodania: 2019-07-03 18:23:03

17  VI 2019 r. przedszkolaki z grupy "Plastusie" wraz z wychowawczynią B. Flis wybrały się do Urzędu Miasta w Stalowej Woli na spotkanie
z Wiceprezydentem Miasta Stalowa Wola Panią Renatą Knap. Dzieci miały okazję porozmawiać
z P. Wiceprezydent oraz zobaczyć gabinet i jego wyposażenie m.in. "klucz do miasta". Pracownicy Wydziału Planowania, Przygotowania Inwestycji i Ochrony Środowiska przygotowali dla dzieci zabawy dotyczące segregacji odpadów oraz nagrody. Dziękujemy Pani Wiceprezydent za miłe przyjęcie
i gościnność.

data dodania: 2019-06-18 20:09:33

17 czerwca 2019 r. dzieci z grupy "Zajączki" uroczyście pożegnały przedszkole. Starszaki zatańczyły poloneza, recytowały wiersze i śpiewały piosenki tematycznie związane z pobytem w przedszkolu. Uroczystość przygotowały wychowawczynie przy współpracy z rodzicami. Po występach artystycznych dzieci miały jeszcze wiele atrakcji: upominki, dyplomy ukończenia przedszkola, poczęstunek oraz zabawy przy muzyce w ogrodzie.

data dodania: 2019-06-17 23:04:01

16 czerwca 2019 r. chętni Rodzice dzieci z naszego przedszkola zagrali w piłkę nożną w III Rodzinnym Turnieju Piłkarskim i zdobyli V miejsce. Imprezę sportową zorganizowało Przedszkole nr 9 pod patronatem Prezydenta Miasta Stalowej Woli Lucjusza Nadbereżnego. Gratulujemy naszym zawodnikom, dzięki którym przedszkole otrzymało nagrodę 300 zł, dyplom oraz upominki dla dzieci.

data dodania: 2019-06-17 22:42:36

12 czerwca 2019 r. przedszkolaki z grupy "Motylki" uczestniczyły w Pikniku Integracyjnym w ZS nr 6 S. Wśród atrakcji można wyliczyć : pokaz ratownictwa tecznicznego i medycznego w wykonaniu strażaków, zabawy integracyjne dla małych
i dużych przy muzyce rozrywkowej, malowanie twarzy, konkurencje sportowo- rekreacyjne
i inne. Było też przedstawienie NAUCZYCIELE- DZIECIOM  pt.: "Śpiąca królewna".

data dodania: 2019-06-16 20:54:30

W dniu 10.06 2019 r. dzieci z grupy "Motylki" wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 7.  Przedszkolaki miały okazję zobaczyć, jak wyglądają sale lekcyjne, szatnie . Oglądały też występ uczniów z klasy I na temat wakacji i lata. Mamy nadzieję, że ta wizyta ułatwi im przekroczenie progu szkoły we wrześniu!

data dodania: 2019-06-16 20:22:48

6 czerwca 2019 r. starszaki z grup : "Motylki" i "Zajączki" reprezentowały nasze przedszkole w zawodach pod hasłem "SPORTOWY ZAWRÓT GŁOWY". To już szósta edycja rywalizacji sportowych. Dzieci z kilku przedszkoli zmierzyły się w konkurencjach sprawdzających ich szybkość, zręczność w rzutach do celu, skoki w dal, itp. Przedszkolaki otrzymały nagrody, medale i dyplom dla przedszkola.

data dodania: 2019-06-07 23:19:55

Dnia 5.06.2019 r. starszaki z grupy Zajączki udały się z wizytą
do Publicznej Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 7
im. Mikołaja Kopernika w Stalowej Woli. Wzięły udział w lekcji otwartej
w klasie IB poprowadzonej przez wychowawczynię Panią M.
Na zakończenie otrzymały  medale wykonane własnoręcznie przez pierwszaków. Miały możliwość zasiąść  w szkolnych ławkach i obejrzeć książki oraz zeszyty pierwszoklasistów. Przedszkolaki pod przewodnictwem Pani M. zostały oprowadzone po całym budynku szkolnym m.in odwiedziły szkolną bibliotekę oraz świetlicę .

data dodania: 2019-06-07 23:01:50