15 IX 2020 obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki

15 IX 2020 r. w przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. W grupach: Krasnale, Motylki, Zajączki, Plastusie trwało święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Ubrania dzieci oraz nauczycielek zdobiły kropki.
”Motylki”- dzieci poznały Vashti, bohaterkę książki P. Reynoldsa i obejrzały filmik „Kropka”. Potem były zabawy przy muzyce integrujące grupę, budujące poczucie własnej wartości: „Kropki idą w ruch”, „Robotek i nasze talenty”. Następnie p. Bogusia zaproponowała dzieciom „Sudoku. Kropki” oraz zabawy plastyczne „Połącz kropki i zaszalej z kolorami”. Dziękujemy Rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację tego święta: ubrania w kropki, kropki- rekwizyty.
”Krasnale”- dzieci dowiedziały się, że jest to dzień odwagi i zabawy. Celem  zajęć  prowadzonych przez p. Joasię było wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania. Każde dziecko namalowało swoją „kropkę”. Były zajęcia z kropkami i nie zabrakło kreatywności podczas swobodnych zabaw dzieci.

ZAPRASZAM DO GALERII ZDJĘĆ