Kajtuś S. z grupy Zajączki został laureatem konkursu plastycznego "WOŚP oczami dziecka" - 12 I 2020

12 stycznia 2020 r. podczas 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy poznaliśmy wyniki konkursu plastycznego "WOŚP oczami dziecka"Praca Kajetana S. z grupy "Zajączki" zdobyła I miejsce i została wydrukowana w kalendarzu oddanym później do licytacji. 6 - letni laureat otrzymał również dyplom, puchar oraz prezenty. Organizatorem konkursu był sztab WOŚP w Stalowej Woli. Celem konkursu było m.in. poszukiwanie inspiracji twórczej u dzieci i promowanie idei wolontariatu. Gratulacje dla Kajtusia !!! W konkursie uczestniczyły również dzieci z grupy "Motylki": Bartek R., Szymon T., Nadia S., Liliana S., które otrzymały dyplomy.