Podsumowanie Akcji Góra Grosza

Drodzy Rodzice

Serdecznie dziękujemy za ogromne wsparcie Akcji Góra Grosza, do której włączyła się nasza społeczność przedszkolna. Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin.

,,Wiosenne warsztaty" - gr. Plastusie

18.03.2024 r. przedszkolaki z grupy V Plastusie wzięły udział w ,,Wiosennych warsztatach" zorganizowanych w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli. Dzieci wykonały świąteczne zajączki - koszyczki, w których zasiały owies i rzeżuchę.

,,Mały Omnibus" - rozstrzygnięcie XIV Rejonowego Konkursu Wiedzy i Umiejętności

16.03.2024 r. odbyło się rozstrzygnięcie XIV Rejonowego Konkursu Wiedzy i Umiejętności ,, MAŁY OMNIBUS" - organizatorem była Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Armii Krajowej w Stalowej Woli.

Udział wzięli chłopcy z gr. IV Zajączki Adaś Młynarczyk i Mariusz Zasada, którzy otrzymali wyróżnienia. Po wręczeniu dyplomów wzięli udział w plastycznych Warsztatach świątecznych będących częścią nagrody w konkursie. Gratulujemy!!!

,,Przystanek Kreatywne Podwórko" - Rynek w Rozwadowie

15.03.2024 r. starszaki z grupy Zajączki uczestniczyły w Wielkanocnych Warsztatach, w czasie których wykonały ,,Wielkanocny stroik w szkle". Możliwość własnoręcznego wykonania atrakcyjnej ozdoby było dla dzieci źródłem satysfakcji. Po skończonych działaniach twórczych przedszkolaki uczestniczyły w wielkanocnych zabawach prowadzonych przez animatora, które wywołały radość na dziecięcych buziach z powodu zbliżających się Świąt.

,,I ty możesz zostać małym ratownikiem"

14.03.2024 r. w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia edukacyjne z zakresu Pierwszej Pomocy realizowane w przedszkolach z Gminy Stalowa Wola pt. ,, I ty możesz zostać małym ratownikiem". Dzieci dowiedziały się komu należy udzielić pomocy i w jaki sposób to zrobić. Miały możliwość poćwiczyć wykazując się przy tym ogromnym zaangażowaniem.