Gala finałowa konkursu pt.

rok temu

W dniu 29.03.2023 odbyła się gala finałowa konkursu pt." Piękno polskiej przyrody w utworach Marii Kownackiej" organizowanego przez nasze przedszkole. Z tej okazji grupa Zajączki przygotowana przedstawienie            pt." Koncert dla Wiosny". Po części artystycznej, wszystcy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe. W konkursie wzięły udział dzieci z następujących przedszkoli: Przedszkole nr 1, Przedszkole nr 2 im. Jana Brzechwy, Przedszkole nr 4, Przedszkole nr 6, Przedszkole nr 7 im. Marii Konopnickiej, Przedszkole nr 9, Przeszkole nr 10, Przedszkole nr 11, Przedszkole Integracyjne nr 12 im. Jana Christiana Andersena, Przedszkole nr 15,, Przedszkole nr 18 im. Marii Montessori.                                          Dziękujemy wszystkim artystom za udział.

zapraszamy do galerii