Dzieci z gr. Zajączki w bibliotece na zajęciu "Zwyczaje świąteczne - Boże Narodzenie" - 10 XII 2019

10 XII 2019 r. - Wychowawczyni gr. "Zajączki"- B. Flis zaproponowała dzieciom wycieczkę do biblioteki. Przedszkolaki wzięły udział w zajęciu "Zwyczaje świąteczne - Boże Narodzenie". Głównym celem zajęcia było poznanie zwyczajów i symboli związanych ze Świętami Bożego Narodzenia. Przedszkolaki wysłuchały opowieści z książki M. Feth "Historie o Bożym Narodzeniu"; rozwiązywały quiz o Wigilii; układały własną historię świąteczną na podstawie kolejno losowanych obrazków. Na zakończenie dzieci losowały z worka liściki - "dobre uczynki" do spełnienia oraz złożyły świąteczne życzenia p. kierownik biblioteki i pani bibliotekarce.  Zapraszam do galerii zdjęć.