Dzieci z gr. Motylki wzięły udział w konkursie ekologicznym: Dobre rady na złe odpady - Mini ogródki

Dzieci z grupy Motylki wzięły udział w XIII WOJEWÓDZKIM, XVII POWIATOWYM KONKURSIE EKOLOGICZNYM PRZEDSZKOLAKÓW DOBRE RADY NA ZŁE ODPADY pod hasłem: „MINI OGRÓDKI”
W tym roku ze względu na pandemię Organizatorzy zamiast zbiórki baterii i plastikowych nakrętek ogłosili inne warunki konkursu. Zadaniem w konkursie było założenie wspólnie z dziećmi „Mini ogródka” w sali przedszkolnej, w którym będą królować nowalijki i kwiaty wiosenne. Do urządzenia ogródka należało wykorzystać surowce wtórne.
Dzieci z grupy Motylki pod opieką wychowawczyni założyły taki ogródek, a zdjęcia zostały przesłane do Przedszkola nr 4. Dnia 22 IV 2021r. jury nagrodziło wszystkich uczestników. Dzieci obejrzały również prezentację video wszystkich konkursowych ogródków, a dla przedszkola przyznano dyplom.