Procedury bezpieczeństwa na terenie przedszkola w okresie pandemii COVID-19, informacja dla Rodziców

Procedury bezpieczeństwa w Przedszkolu nr 10 im. Marii Kownackiej
                                                               w Stalowej Woli

W związku z otwarciem przedszkola w dniu 18 V 2020 r. prosimy Rodziców o zapoznanie się z Procedurami                                  bezpieczeństwa na terenie naszej placówki w okresie pandemii COVID - 19.

Rodzice, którzy podejmują decyzję skorzystania z przedszkola od 18 V 2020 r. proszeni są o:
                         1) wydrukowanie Deklaracji Rodzica  i  Oświadczenia Rodziców
                         2) wypełnienie druków i przyniesienie do Przedszkola nr 10
w pierwszym dniu pobytu.

Codziennie do godz.12.00 trzeba zgłosić obecność dziecka w przedszkolu na następny dzień.

drukuj: Deklaracja Rodzica ,      drukuj: Oświadczenia Rodziców
                                      Czytaj: Procedury bezpieczeństwa na terenie przedszkola nr 10...