Pilne ! Komunikat w sprawie rekrutacji na rok 2020/ 2021 - 17 III 2020 r.

Pilne ! Komunikat w sprawie rekrutacji na rok 2020/ 2021

Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na rok szkolny 2020/2021
ze względu na zagrożenie COVID-19 została przedłużona
 do 27 marca  2020 r.

Ustala się następujące zasady składania wniosków.

I. Rodzice mają obowiązek dostarczenia podpisanego wniosku z kompletem wymaganych dokumentów (zaświadczeń, oświadczeń) do przedszkola, oddziału przedszkolnego pierwszego wyboru po wcześniejszym tel. zgłoszeniu i uzgodnieniu daty i godziny dostarczenia.

Przy składaniu dokumentów proszę o dostosowanie się do wyznaczonych przez przedszkole  zasad bezpieczeństwa i higieny podczas składania wniosków:
                                                            cd. w czytaj więcej=>

ze względu na zagrożenie COVID-19 została przedłużona
do 27 marca  2020 r.

Ustala się następujące zasady składania wniosków.

tel. zgłoszeniu i uzgodnieniu daty i godziny dostarczenia.

1. Rodzicu skorzystaj z domofonu.

2. Po otwarciu drzwi proszę zostawić wniosek z  wymaganymi oświadczeniami
    i zaświadczeniami na stoliku i wyjść za oszklone drzwi wejściowe.

3. Rodzicu poczekaj na zgłoszenie się pracownika, który sprawdzi dokumenty,
    poinformuje czy wniosek jest kompletny i może być potwierdzony przez placówkę.

4. W przypadku braków w dokumentacji stwierdzonych przez upoważnionego pracownika
    wchodzą Państwo ponownie, po wcześniejszym wyjściu pracownika, zabierają dokumenty
    do uzupełnienia i wychodzą z placówki.
Po uzupełnieniu dokumentów zapraszamy ponownie do złożenia wniosku z  kompletem dokumentów.

II. Dopuszcza się przesyłanie wydrukowanych, podpisanych wniosków wraz z wymaganymi oświadczeniami
i zaświadczeniami (po wcześniejszym zeskanowaniu dokumentów), drogą mailową na adres przedszkola pierwszego wyboru.

Przesłany mail należy zatytułować Nabór-specustawa.

Pozostałe maile (zatytułowane w inny sposób) będą natychmiast usuwane i pozostaną bez rozpatrzenia.

Zaleca się zaszyfrowanie przesłanych maili gdzie hasłem powinien być PESEL dziecka.

W treści maila proszę podać nazwisko i imię dziecka.

Specustawa - Ustawa z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz.U. 2020 poz. 374).

Przetwarzanie danych osobowych na skutek działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19
i kwestie z tym związane regulowane są w przepisach szczególnych, w tym przede wszystkim w tzw. specustawie. Przepisy o ochronie danych osobowych nie mogą być stawiane jako przeszkoda w realizacji działań w związku z walką z koronawirusem .

Dane kontaktowe znajdują się na stronach przedszkoli, jak również na stronie bipstalowawola.pl
w zakładce Edukacja i Zdrowie.

Mailowy kanał komunikacyjny jest dopuszczony WYŁĄCZNIE w okresie obowiązywania specustawy.