Przedszkolaki z grupy "Zajączki" w Bibliotece Głównej na zajęciach pt."Mikołajki"- 4 grudnia 2019 r.

4 grudnia 2019 r. dzieci z grupy "Zajączki" wraz z wychowawczynią B. Flis wybrały się do Biblioteki Głównej. Podczas zajęcia pt. "Mikołajki" przetestowały swoją wiedzę oraz zręczność w różnych zadaniach, aby uzyskać tytuł "pomocnika Mikołaja". Losowały pytania dotyczące wyglądu Św. Mikołaja oraz jego zaprzęgu. Rozpoznawały ślady renifera, dorysowywały elementy do obrazka - postać Św. Mikołaja.  Były też rzuty do celu; rozpoznawanie dotykiem prezentów ukrytych w worku. Za poprawne wykonanie wszystkich zadań, każde dziecko otrzymało odznakę- naklejkę. Na zakończenie była praca przy stolikach. Dzieci wykonały przestrzenne prace plastyczne - reniferki.