"Andrzejki"- przedszkolaki z grupy "Zajączki" na zajęciach w Bibliotece Głównej - 26 XI 2019 r.

26 listopada 2019 r. przedszkolaki z grupy "Zajączki" z inicjatywy wychowawczyni B. Flis wybrały się na "andrzejki" do Biblioteki Głównej. Andrzejki to wieczór wróżb i odagadywania przyszłości. Tak też było na zajęciu w bibliotece. Dzieci losowały z kapelusza kolorowe paski
z napisami, by dowiedzieć się kim będą w przyszłości. Celne rzuty krążkami do kapelusza oznaczały spełnienie marzenia. Przedszkolaki próbowały też szczęśliwie odnaleźć drugą połowę serca do swojej połówki. Była też wróżba "Co przyniesie los?"- z kubeczkami. Z dużym entuzjazmem przebiegała wróżba z bucikami. "Wygrał" bucik Patryka W.