Przedszkolaki z każdej grupy pamiętają o "Dniu Matki" i "Dniu Ojca" - maj 2019 r.

Przedszkolaki wiedzą, jak ważną rolę w ich życiu pełni mama i tata. Organizowane w każdej grupie uroczystości z okazji Dnia Matki
i Dnia Ojca
służą wzmacnianiu i zacieśnianiu więzi emocjonalnej ze swoimi rodzicami. Dzieci z grupy "Plastusie" zaplanowały takie święto już na piątek - 24 maja, "Zajączki" na poniedziałek - 27 maja, "Motylki" na wtorek - 28 maja, "Krasnale" w środę - 29 maja, "Misie" w czwartek - 30 maja 2019 r. Podczas występów dzieci prezentują swoje umiejętności artystyczne, wręczają rodzicom samodzielnie wykonane upominki i składają życzenia. Spotkanie wieńczy słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dziękujemy RODZICOM za współpracę i zaangażowanie.