Grupa "Zajączki" z wizytą w Szkole Podstawowej nr 7 w Stalowej Woli - 17 V 2018 r.

17 maja 2018 r. przedszkolaki z grupy IV: "Zajączki" pod opieką wychowawczyni B. Flis wybrały się z wizytą do pobliskiej Publicznej Szkoły Podstawowej z nr 7 .  Dzieci z radością pokonały wysokie schody i weszły do budynku. Idąc spotykały kolegów, rodziców, nauczycieli. Powitała je znajoma nauczycielka i zaprosiła do kl. I c. Przedszkolaki z zainteresowaniem obejrzały umeblowanie sali lekcyjnej : stoliki /ławki dla uczniów, regały z pomocami dydaktycznymi, półki z pracami plastycznymi dzieci, tablicę, komputer itp. Uczniowie bardzo serdecznie przyjęli młodszych kolegów. Potem było dalsze poznawanie budynku, kilka pamiątkowych zdjęć i powrót do przedszkola.