Przedstawienie "Wielkie hece w bibliotece", artyści Teatru MORALITET w naszym przedszkolu - 19 IV

19 IV 2018 r. artyści z Teatru dla Dzieci i Młodzieży MORALITET z Krakowa zaprezentowali naszym przedszkolakom przedstawieniep.t. "Wielkie hece w bibliotece". To bajeczka o tolerancji i akceptacji odmienności. Promująca też dbałość o książki, ucząca dzieci zamiłowania do czytania.
Okazuje się, że czytelnicy, którzy nie dbali o książki: plamili je, nie używali zakładek, zaginali rogi wprowadzili chaos w życiu bohaterów bajeczki - Tygryska i Krasnala.Dzięki Kotu- Dziwakowi i bibliotekarce książki zostały ponaprawiane. Krasnal i Tygrysek doszli do wniosku, że nie jest ważne, jaki się ma kolor futerka.Z pasiastym Kotem też można się pobawić. Nie wszyscy muszą być jednakowi.