Strona głowna  /  Aktualności

Aktualności
   20 IX 2019 r. przedszkolaki z grupy IV "Zajączki" podczas zajęć p.t. "Moje drugie śniadanie" samodzielnie wykonały i degustowały zdrowe kanapki. Główne cele zajęcia, które zorganizowała dzieciom wychowawczyni B. Flis to: nauka wykonywania kanapek, zachęcenie do spożywania warzyw, jako źródła witamin, wdrażanie do przestrzegania zasad higieny podczas przygotowywania posiłków.

data dodania: 2019-09-22 22:46:40

20 września 2019 r. obchodziliśmy - podobnie, jak we wszystkich przedszkolach w Polsce - DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. Z tej okazji dzieci obejrzały występ artystyczny w wykonaniu grupy "Motylki". W godz. 15.00 - 18.00 na Centralnym Placu Zabaw chętni rodzice, dzieci i nauczyciele wzięli udział w IV Stalowowolskim Dniu Przedszkolaka, imprezie zorganizowanej przez Niepubliczne Przedszkola Chatka Misia
ze Stalowej Woli. Wydarzenie objęte było patronatem honorowym Prezydenta Miasta Stalowa Wola. Podczas występów artystycznych
o tematyce "Dzieci świata" nasze przedszkole reprezentowała grupa "Motylki" pod opieką pań E.Okarmy i M.Kazakis.

data dodania: 2019-09-22 22:15:11

17 IX 2019 r. do naszego przedszkola przybył pan policjant. Dzieci wysłuchały pogadanki na temat "Bezpieczne zachowania". Policjant przypomniał dzieciom numery alarmowe, zasady przechodzenia przez ulicę w wyznaczonych miejscach oraz jak zachować się w kontakcie z nieznajomą osobą. Dodatkową atrakcją dla przedszkolaków było obejrzenie bajek edukacyjnych: "Bezpieczne zachowania" i " GADKI z psem".

data dodania: 2019-09-18 23:09:38

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
WSZYSTKICH RODZICÓW DZIECI UCZĘSZCZAJĄCYCH DO NASZEGO
PRZEDSZKOLA NA ZEBRANIE OGÓLNE, KTÓRE ODBĘDZIE SIĘ
W DNIU 12. 09. 2019 r. (czwartek) O GODZINIE 17.00.
                                                                                                                                                                       DYREKTORKA I NAUCZYCIELE

data dodania: 2019-09-11 00:31:29

Dnia 30 VIII 2019r. w naszym przedszkolu był dzień otwarty dla rodziców
i nowo przyjętych przedszkolaków. Nasi goście mogli obejrzeć całe przedszkole, plac zabaw, zapoznać się z paniami. Celem spotkania było przede wszystkim poznanie organizacji dnia w przedszkolu oraz integracja dzieci podczas wspólnych zabaw.

data dodania: 2019-09-01 20:28:46

Zapraszamy nowo przyjęte dzieci z rodzicami

na DZIEŃ OTWARTY do naszego przedszkola,

dnia 30 sierpnia 2019 r. (piątek) od godz. 9. 00 do 11.00 .

data dodania: 2019-08-08 20:40:37

25 czerwca 2019 r. wszystkie grupy przedszkolne pojechały na wycieczkę
do Muzeum Kultury Ludowej w Kolbuszowej. Wyjazd trzema autokarami ufundowali rodzice. Każda grupa miała swojego przewodnika, który najpierw zapoznał dzieci
z trasą spaceru po skansenie korzystając z mapy umieszczonej na ścianie chaty. Wszystkie oglądane obiekty wywarły niesamowite wrażenie u dzieci. Wygląd zewnętrzny i wystrój wewnętrzny, umeblowanie, sprzęty domowego użytku w chatach, ule, wiatraki, studnie z żurawiem, kościół, kapliczki - większość dzieci widziała to wszystko pierwszy raz. Po zwiedzaniu przedszkolaki zjadły obiad przygotowany przez nasze panie kucharki. Każde dziecko wróciło do przedszkola z wykonanym samodzielnie mini- zielnikiem.  Zapraszam do galerii zdjęć.

data dodania: 2019-07-03 21:53:12

19 czerwca 2019 r. dzieci z grupy "Motylki" oficjalnie pożegnały już przedszkole. Najpierw była część artystyczna, którą starszaki rozpoczęły tańcząc poloneza. Później prezentowały wiersze i piosenki przygotowane pod opieką wychowawczyń p. Justyny W. i p. Joanny R. Zaproszeni na uroczystość rodzice ze wzruszeniem bili brawo. Dyrektorka p. Marzena C. wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy i upominki książkowe. Druga część uroczystości odbyła się w Gospodarstwie Agroturystycznym "Madejówka". Zapraszam do galerii zdjęć.

data dodania: 2019-07-03 18:23:03

17  VI 2019 r. przedszkolaki z grupy "Plastusie" wraz z wychowawczynią B. Flis wybrały się do Urzędu Miasta w Stalowej Woli na spotkanie
z Wiceprezydentem Miasta Stalowa Wola Panią Renatą Knap. Dzieci miały okazję porozmawiać
z P. Wiceprezydent oraz zobaczyć gabinet i jego wyposażenie m.in. "klucz do miasta". Pracownicy Wydziału Planowania, Przygotowania Inwestycji i Ochrony Środowiska przygotowali dla dzieci zabawy dotyczące segregacji odpadów oraz nagrody. Dziękujemy Pani Wiceprezydent za miłe przyjęcie
i gościnność.

data dodania: 2019-06-18 20:09:33

17 czerwca 2019 r. dzieci z grupy "Zajączki" uroczyście pożegnały przedszkole. Starszaki zatańczyły poloneza, recytowały wiersze i śpiewały piosenki tematycznie związane z pobytem w przedszkolu. Uroczystość przygotowały wychowawczynie przy współpracy z rodzicami. Po występach artystycznych dzieci miały jeszcze wiele atrakcji: upominki, dyplomy ukończenia przedszkola, poczęstunek oraz zabawy przy muzyce w ogrodzie.

data dodania: 2019-06-17 23:04:01